depi.sk – svet očami Erika Gyepesa

Choďte na WordCamp Slovensko 2013!

Aj tento rok kamaráti a kolegovia WordPress-áci organizujú konferenciu venovanú nášmu obľúbenému redakčnému systému WordPress. WordCamp Slovensko 2013 sa bude konať už približne o mesiac tj. 20. apríla 2013. Tentokrát sa zo Žiliny presúva do priestorov FIIT STU v Bratislave. Vstupné na akciu je 10€ a počet miest je obmedzený na +/- 150, takže sa s registráciou určite poponáhľajte.

Minuloročného pilotného ročníka som sa zúčastnil aj ja a ak váhate či sa na akciu ísť oplatí alebo nie, môžete si prečítať moje minuloročné zhrnutie: Report z prvého WordCamp SK + video z diskusie s blogermi. Minulý rok to bolo skôr také zahrievacie kolo a napriek tomu to bola super akcia pre WP pozitívnych ľudí. Aj keď tento rok čo sa týka počtu spíkrov to zatiaľ vyzerá biedne, je ešte cca mesiac do akcie a ako poznám ľudí nechávajú si to na poslednú chvíľu.

Jedným z prednášajúcich je aj môj kamarát a známy slovenský bloger (tretí najznámejší po mne :D) – Vladimír Rejholec ala exot, ktorý chystá prednášku: Tipy pre WordPress MFA / affiliate site„Ako vybudovať úspešný obsahový web monetizovaný pomocou PPC či affiliate, čo je dôležité, čo je menej dôležité a aké výhody tu ponúka platforma WordPress.“. Vedzte, že Vlado je v tomto odborník a určite pustí čo to zo svojho know-how, takže už len minimálne kvôli nemu by som tam išiel. :-)

Ja sa tento rok WordCampu nezúčastním, keďže sa stále nachádzam v Thajsku, no budem akciu sledovať na diaľku a verím, že bude k dispozícii live stream alebo najlepšie archívne videá z prednášok. Takže ak patríte medzi fanúšikov WordPressu a máte oproti mne tú výhodu, že ste na Slovensku tak určite: Choďte na WordCamp Slovensko 2013!

Prihlás sa na odber zaujímavých informácií e-mailom

* povinné polia
  • Akože tretí, to čo je?! A kto je vlastne prvý? :))

    • erikgyepes

      Predsa @branorac:twitter  :-D