depi.sk – svet očami Erika Gyepesa

Show must go on

Čas frčí raketovou rýchlosťou. Ja už posledné mesiace ani neviem čo bolo pred hodinou a nie to ešte včera. Tu na blogu to už dlhé mesiace zíva prázdnotou a ja si tiež vo svojom vnútri začínam uvedomovať ten pocit prázdna a spomínam na časy minulé, na moju bývalú „blogerskú kariéru“.

Tá viacmenej skončila v roku 2008, kedy som nastúpil na vysokú školu. Odvtedy som všetku svoju energiu začal agregovať iným smerom. Nie, škola to nie je, tá mala doteraz našťastie oveľa nižšiu spotrebu energie. Toho roku som však začal serióznejšie riešiť biz a na moje pisateľské aktivity akosi nevydávalo. Na tom však vlastne nezáleží, nechcem tu obhajovať svoju neaktivitu, len som sa nechal trocha uniesť.

V podstate ani neviem prečo píšem tento post, ak ho už čítate nehľadajte v ňom žiadnu veľkú pointu. Ak vôbec nejakú do svojho konca získa. Dostal som len chuť ponoriť sa do mysle blogera, ktorá vo mne živorila v časoch minulých. Je to celkom paradox, denne trávim veľkú časť svojho pracovného času s WordPressom, dokonca ma čoskoro čaká aj bakalárna práca venovaná práve tomuto CMS, no za celý ten čas ho však používam len ako človek, ktorý pripravuje priestor pre písanie iným „blogerom“ a nie ako bloger samotný. Vlastne ono to už ani nie sú blogy ale niečo celkom iné, ale to je zase o tému ďalej.

Baví ma však oboje, keďže za oboma činnosťami sa skrýva tvorba niečoho nového. Alebo hlavne: tvorba. To písanie mi však už zrejme tak dobre nejde. Keď som už spomínal tú bakalárnu prácu, bolo by lepšie keby mi to písanie šlo :-) A to hlavne v slovenčine, keďže približne 70% toho čo napíšem a prečítam je v angličtine. Musím sa trocha rozpísať a práve môj blog, ktorý ma tu aj po tých dlhých mesiacoch mojej neaktivity počkal je na to tým pravým miestom. Dúfam, že sa mi to podarí, no hlavne prospeje.

Dôležité je vraj začať.

Show must go on.

Prihlás sa na odber zaujímavých informácií e-mailom

* povinné polia
 • Super. Teším sa na pokračovanie tvojej blogerskej kariéry :)

 • Jasne, len sa nam pekne rozpis depi ;)

 • Jozef Mravec

  depi snad opat-zase-znova (again) na vyslni, tesim sa na tvoju pismenkovu polievku ;-)

 • Huraaaa, tesim sa :)

 • vitaj s5. zhruba viem co myslis … som na tom podobne ….

 • Danielita

  ste super chalani.

 • No dlho to nevydržalo, tento blog som mal rád.