depi.sk – svet očami Erika Gyepesa

Návod ako zapnúť späť starý Pokec.sk + bookmarklet

Pred pár dňami sa spoločnost Azet.sk, a.s. rozhodla úplne vypnúť starú verziu Pokecu a defaultne nechala zapnutú už len tú novú, ktorá bola doteraz dostupná vo svojej Beta verzii. Tento krok sa však veľmi nestretol s nadšením u samotných používateľov služby a tí preto začali hľadať cesty ako sa vrátiť k starej verzii Pokecu. Jednu z nich prináša a j tento krátky článok.

Návod ako zapnúť starú verziu Pokecu

Väčšina návodov obsahovala viacero krokov ako starý pokec vypnúť, no v skutočnosti by mal stačiť len tento jediný z nich:

Keď ste už prihlásený na Pokec, nahraďte adresu v adresnom riadku touto novypokec.azet.sk/sluzby/system/switch/zastav?i9= s tým, že kód za i9= nezmažete a doplníte ho do tejto novej adresy (inak zostanete odhlásený zo systému)

Bookmarklet na prepnutie do starého Pokecu

Tých ktorých nebaví neustále prepisovať adresu v adresnom riadku som narýchlo napísal nasledovný bookmarklet, ktorý stačí „pretiahnuť“ do svojich záložiek a potom po prihlásení na Pokec stačí na neho len kliknúť pre prepnutie:

Prepnúť na starý Pokec

Poznámka: Je dosť možné, že tento postup čoskoro prestane fungovať, je len na pánoch z Azetu, kedy aj túto cestu zakážu.

Prihlás sa na odber zaujímavých informácií e-mailom

* povinné polia
 • Na Pokeci sa zdržím v priemere minútu denne, takže mi je jedno či som na starom alebo na novom.

 • Najväčšou iróniou tohoto návodu na „hack“ Azetu je to, že pravdepodobne tento článok ten hack pochová, keďže sa dostane až moc na oči verejnosti, a samotného Azetu :-)

 • Pitbiker

  NA AKEJ STRANKE NAPRIKLAD JE DALSI NAVOD NA TO ALE V TYCH VIACERYCH KROKOCH CO STE TAM VYSSIE PISALI?

 • Kedze na pokeci netravim vela casu a ked aj, tak len cez mobil ked som niekde out, tak mi je to sum a fuk. Ale verim ze pokec kiddies sa budu tesit.

 • wayne

  monika, kvoli ludom, ako si ty

 • dajte tam stary pokec mam tam email ktory potrebujem ale toto je na hovno potrebuji ten stary si skus aspon pomislet kolko ludi ho potrebuje ho spust ne !!

 • urcite je lepsi stary pokec s tymto ma nebavi tak tam radsej nechodim

 • dajte radsje stry pokec ten je lepsi ne novy kks ceme stary novy sa nehodi ten je dost na pii…cem new chapete?????

 • madar60@azet.sk pripajam saludom ktori stratili stari pokec urobyli to velmi richlo aneupozornili ludi ktori stratilivzacne udaje ateraz ich hladaju gde sa da ajeto zdlhave okienko nezodpoveda normam na ludoch bude zalezat ci saim vrati co stratili a daju najavo vedeniu azetu caute abojute