depi.sk – svet očami Erika Gyepesa

BarCamp 2 – pár ramblingov odomňa

Opäť sa mi podarilo zmeškať autobus. Hodina voľného času, studený Oreo Shake a wifi sú ideálne podmienky na napísanie krátkeho zhrnutia sobotného BarCampu. Volím spôsob krátkych ramblingov.

* neštandardné skoré vstávanie bolo náročné, ale dalo sa zvládnuť, „poniektorí“:http://exot.boo.sk/blog/barcamp-2-v-skratke/ to však mali o niečo náročnejšie a preto na BarCamp meškali
* odvoz zo stanice zabezpečoval „Emdi“:http://emdi.sk začo mu týmto veľmi ďakujem
* po príchode na miesto konania a prilepení si menoviek sa nás hneď ujal Peter Dendis a zaviedol nás výťahom na 5. poschodie IT školiaceho centra GOPAS, kde sa konal BarCamp
* atmosféra bola komorná, avšak stiesnené priestory neboli práve najvhodnejšie (bolo teplo, na chodbe sa ľudia museli tlačiť atď..)
* prednášky by boli fajn bohužiaľ mi však veľa z nich ušlo, keďže naraz bežali 4 súčasne a rozštvrtiť sa zatiaľ neviem
* zúčastnil som sa prednáške o analýze grafov Foaf.sk, Content & Search, aplikácii „DesignerBookApp.com“:http://designerbookapp.com, „geePlay.com“:http://geeplay.com a dajakej kríze odkiaľ som za cca 10 minút musel kvôli obrovskému množstvu negatívnych rečí radšej odísť..
* ľahký obed bol príjemným potešením, rovnako opäť tričká BarCamp, ktoré som tento rok nečakal
* cesta na stanicu bola o niečo náročnejšia („Vandrák rulez“:http://vandrak.eu) ale zvládli sme ju

To je asi tak všetko. Nebudem sa rozpisovať o ďalších detailoch, napísalo sa a ešte sa aj napíše o tom veľa tak prečo to duplikovať. Všetky odkazy nájdete na „BarCamp.sk“:http://barcamp.sk.

**Ako vy? Spokojný, nespokojný? Čo vás najviac zaujalo a prečo?**

Prihlás sa na odber zaujímavých informácií e-mailom

* povinné polia
  • no veru to vstavanie na tom bolo to najhorsie, no a este ta zima (ale ta niektorym vo vandrovani neprekazala :) )

  • No až taká zima nebola a treba aj trochu pohybu a otužovania : ) .

  • Bolo výborne. Jediný problém mi robilo skoré vstávanie. Okrem toho som sa nestihol najesť cez obed, pretože všetci to všetko pojedli pokým som bol na prednáške. Ach no čo už, ideme dúfam aj nabudúce. :-)

  • Blo naozaj super. Možno trocha tesno a tlačenka ale inak fajn. Zaprisahal som sa že na Barcamp viac nepôjdem v zimných topánkach. Nohy boleli príšerne to si radšej do batoha pribalím tenisky ak by bol aj ďalší v zime.

  • Ahoj! Človeče kedy tu niečo pribudne :) Je to tu ako v mŕtvom meste…