depi.sk – svet očami Erika Gyepesa

Posolstvo o BarCampe 2

Už o týždeň t.j. **21.02.2009** sa uskutoční „druhý slovenský BarCamp Bratislava“:http://www.barcamp.sk. Ak všetko pôjde podľa plánov tak by som na ňom ani tentokrát nemal chýbať. Ak vás zaujíma o čom BarCamp je odporúčam vám navštíviť jeho oficiálny web, prípadne prečítať môj krátky report z „prvého BarCampu“:http://www.depi.sk/2008/06/15/report-ako-sa-barcampovalo/.

[* http://www.depi.sk/wp-content/2009/02/barcamp2-logo.png .[center] *]

Na záver pridávam posolstvo o BarCampe získané zo súkromnej pošty na FaceBooku:

> Vazeni a mili priatelia BarCampu,
>
> minuly rok v lete zacala na Slovensku revolucia menom BarCamp a v tychto dnoch vstupuje do druheho dejstva. Tato revolucia, na rozdiel od mnohych inych, svoje deti nepoziera. Obete si vsak pyta. :-)
>
> Do druheho slovenskeho BarCampu by sme radi zapojili este viac ludi. Workshopy budu uz o dva tyzdne, dna 21. februara, rozdelene do tychto styroch blokov:
>
> [1] Technologie a bezpecnost
> [2] Biznis, start-upy a nove projekty
> [3] Marketing (a PR)
> [4] Socialne vedy
>
> Pokial si Ty sam(a) clovekom z teorie ci praxe a rad(a) by si sa so svojimi vedomostami a skusenostami podelil(a) s ostatnymi ucastnikmi BarCampu, prihlas svoju prednasku na adrese http://www.barcamp.sk/index.php/Prednášky_Bratislava_Február_2009 (klikni na „upravit“). Rovnako, ak mas vo svojom okoli cloveka, ktory by sa v niektorom z blokov nasiel, copy&paste tohto posolstva je nielen dovoleny, ale priam ziadany!
>
> Dolezitym pravidlom BarCampu je – o BarCampe sa hovori! Ak pracujes v mediach, blogujes, pises horoskopy alebo inym sposobom ovplyvnujes masy a masicky – a vidis v BarCampe zmysel – sir jeho ideu dalej!
>
> Odpovede na vsetky otazky tykajuce sa BarCampu najdes na http://www.barcamp.sk. A tie, na ktore odpoved nenajdes, sa pytaj priamo nas.
>
> Tesime sa na skore stretnutie!
>
> S pozdravom ostava,
>
> organizacny tim BarCampu

Dovidenia v sobotu!

Prihlás sa na odber zaujímavých informácií e-mailom

* povinné polia