depi.sk – svet očami Erika Gyepesa

Bojnice 2008

Tento víkend som spolu s mojou priateľkou strávil v krásnom prostredí „Campingu Bojnice“:http://www.campingbojnice.sk/, kde sa od 29. do 31. augusta konalo stretnutie komunity okolo internetového denníka „Inet.sk“:http://inet.sk. Ten kto patrí medzi skalných čitateľov môjho blogu určite vie, že to bol pre nás s Marikou už v poradí tretí ročník tejto akcie. A ako bolo?

Neverte vždy CP.sk
———————-
Tento rok sme opäť z Nitry cestovali spolu s Mirom Vaňom („Vandrákom“:http://vandrak.eu) s ktorým sme si pozreli ranný vlak (s odchodom o 7:42) podľa portálu CP.sk. Ten však akosi nešiel ani z jednej z troch nami navštívených staníc (Zbehy, Lužianky, Nitra) a tak sme išli až na neskorší o 9:40, ktorí však mal zastávku hneď v Topolčanoch. Tu sme strávili ďalšie 3 hodinky, aby sme o 13:50 mohli vyraziť vlakom do Prievidze, kde nás už čakal prezident OZ IPV – „Peter Polakovič“:http://www.inet.sk/autor/3. Tak sme konečne okolo 15-16tej dorazili do cieľa.

DJ Braňo a jeho tetovanie
—————————–
Tohto roku sa nám určite všetkým do pamäti zapíše bloger „Braňo Rác“:http://branorac.sk, ktorý v podstate od piatka do sobotného popoludnia robil hlavného DJ-a. Z jeho blogu nám je známe, že mixovanie hudby ho celkom baví a tak si to v Bojniciach mohol teraz vyskúšať naostro.

[* http://www.depi.sk/wp-content/2008/09/bojnice08_01.jpg .[center] *]

Okrem toho sa Braňo stal aj terčom snáď najväčšieho a najdlhšie pripravovaného výstrelku za posledné 3 roky. Bloger „Juro Grečnár“:http://grecnar.sk už takmer pol roka strašil Braňa tým, že si robí kurz tetovania a, že v Bojniciach sa Braňo stane jeho prvým „zákazníkom“. Na túto počesť bežalo aj veľké odpočítavanie na „TattoCountdown.com“:http://tattocountdown.com. Posledné hodiny pred týmto „aktom“ museli byť pre nášho Braňa skutočne veľkým utrpením, čo prezrádzal aj samotný pot na jeho tvári. Najhoršia etapa bola snáď, keď sme pred ním všetci na „deviantARTe“:http://wardy360.deviantart.com/art/tattoo-collection-34889922 vyberali jeho budúcu okrasu. Samozrejme, všetko bolo len fingované a tak si Braňo konečne vydýchol a s kľudným pocitom na duši si vychutnal poslednú noc v Bojniciach.

Novinka – live stream
————————
Novinkou tohto ročníka bol nápad opäť nášho Braňa Ráca (všimnite si, aký je iniciatívny a populárny zároveň) – live stream, čo umožnilo sledovanie aktuálneho diania priamo cez internet. S tým sa spájalo aj niekoľko „prúserov“ s mikrofónom, ktorý vysielal do sveta aj to čo zrovna nemal (zákulisie je sviňa) Aký taký „archív tohto live streamu“:http://www.ustream.tv/branorac sa nachádza aj v profile Braňa na Ustream.TV.

Mini galéria
————-
Pred záverom týchto mojich postrehov z Bojníc pripájam ukážkové fotografie, ktoré pochádzajú zo spoločného archívu účastníkov. (nie všetko predsa musíte vidieť :))

[* http://www.depi.sk/wp-content/2008/09/bojnice08_02.jpg *]
[* http://www.depi.sk/wp-content/2008/09/bojnice08_03.jpg *]
[* http://www.depi.sk/wp-content/2008/09/bojnice08_04.jpg *]

Záver
——
Záverom mi nezostáva nič iné ako sa poďakovať všetkým organizátorom a najmä **Braňovi Vrzoňovi** a celému teamu okolo Inet.sk.

Viac materiálu (fotiek, videa, článkov atď) by malo pribúdať na http://bojnice.inet.sk. Rovnako môžete priebežne Googliť tag „inetbojnice08“.

Tag: **inetbojnice08**

Prihlás sa na odber zaujímavých informácií e-mailom

* povinné polia
 • OndroNR

  no pekne :) cez ake pripojenie bezal live stream?

 • **OndroNR:** Free Wi-Fi pripojenie v celom areali ako vzdy poskytol Kinet.sk

 • OndroNR

  uz som sa bal ze branov t-mobile :D

 • kurnik nemohol som dojst, snad o rok tam budem

 • Kusi: netušíš, o čo si prišiel :-D

 • No ja som šermoval na Devíne, budúci rok Vám spravim aj vystúpenie, prípadne večer ohňovú show :P

 • hm ocividne podarena akcia. inak tiez som sa parkrat sekol kvoli cp.sk

 • Kusi: neviem či je vhodné šermovať alebo oháňať sa s ohňom keď si … ehm.. „v prúde zábavy“ medzi diamantovými pečienkami®

  Diamantová pečienka® by Vandrak.eu

 • Ta Bojnice boli huste. A tesim sa na dalsi rok na este hustejsie Bojnice :)

 • Pingback: 10x naj roku 2008 - depi.sk - svet očami Erika Gyepesa()