depi.sk – svet očami Erika Gyepesa

Linky na víkend 64

Dnes, i keď v neskoršom čase ako obvykle, vám prinášam opäť tradičnú zbierku linkov na víkend. Dnes sa v nich trocha zameriem na Billa Gatesa, ktorý opúšta Microsoft, prinesiem tipy na zaujímavé rozšírenia pre Firefox 3, či tipy pre zvýšenie crawlovania vašich stránok Googlom. Ku koncu nezabudnem ani na ženské polovičky, ktorým prinášam zbierku unikátnych kabeliek.

– „Gates looks back“:http://money.cnn.com/magazines/fortune/storysupplement/gates_microsoft/index.html – nevídané fotky Billa Gatesa
– „Bill Gates – 3 (Programmers at Work)“:http://www.abclinuxu.cz/clanky/rozhovory/bill-gates-3-programmers-at-work – 3. časť seriálu
– „The Bill Gates Timeline“:http://gizmodo.com/5020331/the-bill-gates-timeline – prehľad profesného života Billa Gatesa v časovej osi
– „Programujeme v C++ (1) – Úvod“:http://linuxos.sk/clanok/313/index.html
– „Free RSS Feed Icons, The Ultimate List“:http://www.hongkiat.com/blog/free-rss-feed-icons-the-ultimate-list/ – zbierka všemožných RSS ikon
– „Prvých 11 zamestnancov Microsoftu sa odfotilo po 30 rokoch“:http://www.dsl.sk/article.php?article=5955
– „30+ Must-Have Updated Firefox 3 Extensions“:http://mashable.com/2008/06/26/firefox-3-extensions/ – 30 rozšírení pre Firefox 3, ktoré musíte mať (nemusíte to však preháňať :))
– „10 Ways to Increase Your Site Crawl Rate“:http://www.searchenginejournal.com/10-ways-to-increase-your-site-crawl-rate/7159/ – zvýšte frekvenciu crawlovania vašej stránky Googlom
– „6 Photoshop Tips and Tricks That You Probably Don’t Know About“:http://justcreativedesign.com/2008/06/26/adobe-photoshop-tips-tricks/ – 6 tipov pre Photoshop, ktoré pravdepodobne nepoznáte
– „Designer Handbags with Unique Patterns“:http://www.dezinehq.com/2008/06/27/designer-handbags-with-unique-patterns/ – niečo pre ženy – kabelky designerov s unikátnymi vzormi

Tento článok vznikol aj vďaka nasledovným „sponzorom súťaže 30C“:http://www.depi.sk/2008/06/01/30c-mame-prvych-sponzorov-aj-pravidla-sutaze/
=========================================
– „Webhosting Inet.sk“:http://webhosting.inet.sk
– internetový obchod „Nový Počítač.sk – MP3 prehrávače“:http://novypocitac.sk/hudobne-mp3-prehravace
– „eMDI“:http://emdi.sk
– „Pizza SEO – Optimalizácia pre vyhľadávače“:http://pizzaseo.com/sk
– „www.tvojden.sk – vyhľadávač | správy | počasie | cestovanie | zábava“:http://www.tvojden.sk
– „Poppe.sk – úspešné internetové stránky“:http://poppe.sk
– „Elaut BauMont“:http://www.ebau.sk
– „Webcreator“:http://webcreator.sk
– „Expres vizitky“:http://expresvizitky.sk
– „Webhosting Host do domu“:http://hostdodomu.sk

Prihlás sa na odber zaujímavých informácií e-mailom

* povinné polia