depi.sk – svet očami Erika Gyepesa

30C začína už dnes!

Idea, ktorej obsah vám v nasledujúcich riadkoch predstavím ma napadla čistou náhodou, prišla z ničoho nič a bude znamenať pre tento blog, ale hlavne pre vás veľa miniatúrnych ale zároveň silných zmien, ktoré by po dlhom čase mali zvýšiť kvalitu, priniesť mnoho nových článkov, skúseností a zosilniť vzťahy v tejto mikrokomunite, ktorá tu okolo blogu i keď “neviditeľne” ale nepochybne existuje. **Toto je štartovací článok 30 denného cyklu článkov (30C)** a preto ho odporúčam aspoň zo zaujímavosti prečítať.

O čo ide?
======
V prvom rade **venujem celý tento mesiac vám čitateľom**, či už pravidelným alebo náhodným. **Počas nasledovných 30 dní by som chcel napísať minimálne 30 nových článkov** (s tým, že v nedeľu si nárokujem voľno :)). To či sa mi to po tak dlhej dobe nepravidelného písania podarí, bude záležať nielen odo mňa, ale hlavne od vás, ale o tom až za chvíľu :)

[* http://www.depi.sk/wp-content/2008/06/depi_sk-logo.png .[center] *]

Ciele
====
– **minimálne 30 nových článkov v priebehu tohto mesiaca** na rôzne témy, minimálne 1 článok/deň (nedeľa je dobrovoľná)
– **postupné pribúdanie miniatúrnych, ale za to silných a viditeľných zmien => s tým spojená súťaž o hodnotnú cenu/ceny** (o nej o chvíľu)
– pokus o **oživenie mikrokomunity**, minimálne rozvíjaním dobrých vzťahov prostredníctvom komentárov a zvyšovaním ich počtu
– pokus o zdvojnásobenie počtu RSS odberateľov (ku 31. máju ich bolo podľa služby “FeedBurner”:http://feedburner.com 145) = pokus získania 290 RSS odberateľov do 30 dní
– pokus o zdvojnásobenie súčasnej návštevnosti (podľa Google Analytics sa pohybuje okolo 10 000 unikátnych prístupov, žiadaná hodnota je teda aspoň 20 000 unikátnych prístupov

– **každý krok bude transparentný a bude postupne uverejnený tu na blogu a zároveň bude možnosť ho bližšie rozoberať v “diskusnom fóre”:http://forum.depi.sk**

To všetko samozrejme **bez** väčších ak vôbec **nejakých investícií**. Budem sa snažiť využiť svoje doterajšie “know how” a pokúsiť sa ho previesť do praxe.

**Poznámka:** *ide o ciele, to neznamená, že všetky sa na 100% splnia, budem sa však o to snažiť a verím, že i s vašou pomocou sa mi to podarí ;-)*

30C je o vás a pre vás
==============
Celý svoj voľný čas v priebehu tohto mesiaca venujem vám a bude to zrejme dosť náročné, preto **privítam vaše nápady, tipy, rady, podporu atď**, či už cez “kontakty”:http://depi.sk/kontakt/ alebo tu v komentároch. Taktiež budem rád ak sa do tohto **zapojí kľudne aj viac blogerov**, čím by to mohlo byť pre vás ešte hodnotnejšie. **Nezabúdajte, že každého príspevok bude rovnocenne braný do úvahy a určitou formou zarátaný a ohodnotený**, viac už v nasledujúcom odseku.

Súťaž a sponzori
===========
Celú ideu 30C chcem spojiť so súťažou, kde sa **na konci mesiaca vyžrebuje čestný víťaz**. Cena(y) zatiaľ nie sú vybrané, ale bude(ú) vybraná(é) neskôr počas tohto mesiaca. **Preto by som zároveň chcel vyzvať kohokoľvek kto má nápad na nejakú slušnú (hodnotnú) cenu, prípadne by ju bol ochotný do tejto súťaže venovať**, aby sa mi ozval prostredníctvom “mojich kontaktov”:http://depi.sk/kontakt/. Rovnako tu môžete napísať komentár pod článkom, keďže všetko bude transparentné a otvorené.

**Sponzor bude automaticky zviditeľnený, či už bannerom alebo backlinkom v každom článku, ktorý vyjde počas tohto mesiaca.**

Na záver
======
**Celý mesiac sa bude niesť v uvoľnenej atmosfére a dobrej nálade**, nejde o nič veľké len o malý pokus prekonania samého seba s možnosťou **prospechu pre všetkých**. Dlhé mesiace to tu dosť stagnovalo a preto chcem konečne dávať a **podeliť sa s vami** prostredníctvom množstva **bezplatných** a dúfam, že **zaujímavých článkov**.

Ďalšie informácie o súťaži ako aj nové informácie a prvý zo série 30C nezávislých článkov prinesiem **už zajtra** (prípadne ešte dnes v neskorších hodinách).

**P.S.** Aby vám naozaj nič neuniklo sledujte moje správy cez službu Jaiku, či už tu vpravom sidebare alebo cez http://depi.jaiku.com, kde budem okamžite informovať o každom kroku.

Tento článok vznikol aj vďaka nasledovným “sponzorom súťaže 30C”:http://www.depi.sk/2008/06/01/30c-mame-prvych-sponzorov-aj-pravidla-sutaze/
=========================================
– “Webhosting Inet.sk”:http://webhosting.inet.sk
– internetový obchod “Nový Počítač.sk – počítače, notebooky”:http://novypocitac.sk
– “eMDI”:http://emdi.sk
– “Pizza SEO – Optimalizácia pre vyhľadávače”:http://pizzaseo.com/sk
– “www.tvojden.sk – vyhľadávač | správy | počasie | cestovanie | zábava”:http://www.tvojden.sk
– “Poppe.sk – úspešné internetové stránky”:http://poppe.sk
– “Elaut BauMont”:http://www.ebau.sk
– “Webcreator”:http://webcreator.sk
– “Expres vizitky”:http://expresvizitky.sk
– “Webhosting Host do domu”:http://hostdodomu.sk

Prihlás sa na odber zaujímavých informácií e-mailom

* povinné polia
 • http://alian.info alian

  tesim sa :)

 • http://www.stegy.net stegy

  Veľmi zaujímavy nápad, držím palce ;-)

 • http://www.blog.pxforce.com webdesign a seo blog

  Dobrý nápad, držím palce a hlavne nech je kvalita uprednostnená pred kvantitou. Ak ich bude 29 a kvalitných nikto si to nevšimne :)

 • http://www.branorac.sk Branislav Rác

  Depi super nápad. Držím palce.

 • http://www.inet.sk Michal Slančík

  No som zvedavý ako to dopadne, ak by bol záujem o pár webhostingových cien, tak s nami môžeš rátať. Možno by sme do súťaže hodili aj nejaký hardvér :)

 • http://www.branorac.sk Branislav Rác

  Depi máš moju mediálnu podporu.

 • http://vladooo.blogspot.com Vladooo

  Úplne skvelý nápad…veľmi ti držím palce a teším sa na zaujímavé články (+zmeny) :D

 • http://www.skprorok.ic.cz Skprorok

  Fakt skvelý nápad. Držím palce:)

 • http://rinik.net/blog prophet

  Dobrý nápad, cez prázdniny skusím aj ja :)

 • http://www.sisushka.sk Sisushka

  Good luck, držím palce ;)

 • http://livusha.blogspot.com Livusha

  zaujímavý nápad, myslím že sa inšpirujem a stanovím si nejaké tie svoje ciele…
  držím prsty, a hlavne veľa nápadov na písanie článkov ! (ako ,,blogujúca” viem, aké to je chcieť napísať článok, no nemať dostatok zvyšného času (niekedy aj nápadov)….a čo je horšie,návštev pomaličky ubúda… )
  niesom síce až taká odborníčka, no rada si prečítam zaujímavé informácie či novinky z tohto ,,fachu” . :)

 • Jevan

  Tak píš so zvedavý.

 • http://www.depi.sk Erik Gyepes

  Dakujem vam vsetkym za prejavenu podporu, paci sa mi, ze je tu tolko komentarov a tolko podpory. Verim, ze to spolu vsetci zvladneme!

 • http://www.branorac.sk Branislav Rác

  Depi urcite to dopadne na jednotku

 • http://sietook.org Pjotr

  Depi, pekný nápad :-). Napadla ma istá myšlienka s miernou zmenou oproti Tebe, premyslím a možno sa pridám do podobnej akcie.

 • http://www.slosar.sk/ sloper

  Natlaca sa mi pocit, ze ten nas maly Sk bloging zacina pouzivat biznis metody (nepocitam sem reklamy na blogoch) :-)

  Bude aj akcia “dva spoty za cenu jednoho”? :-)

  P.S.: Nebrat ma vazne, zartujem :-)

 • http://www.linkesch.sk Pavel Linkesch

  Vynikajuci napad a na slovenske pomery by som povedal, ze aj prelomovy. Drzim palce a hlavne v splneni cielov zdvojnasobenia navstevnosti. Myslim, ze tento blog si to zasluzi…

 • http://theextrablog.wordpress.com martin

  dufam ze inspirujes dalsich,drzim palce

 • Pingback: Depi štartuje 30C « extra blog()

 • http://blog.domainer.sk Tom@S

  Tak držim aj ja palce, nápad je to dobrý ;)

 • http://kusi.sk Kusi

  No ze konecneee :P Uz dlhsie som sem chodil naprazdno. Skoro ziadne novinky, obcas som sa preklikol cez weblogy ale nebolo tu toho vela. Toto sa mi zacalo pacit :) Ked budem pekny a velky spravim tak daco aj ja :D

 • http://kusi.sk Kusi

  Ak by som mohol dať námet: Rád by som vedel a určite by mnohých blogerov potešilo, aby si nám povedal, ako si do WordPress pridal toto fórum, ktoré tu je a ako fuguje RSS reader, ktorý tu je atď :) Skrátka aby si odhalil ako vznikal celý tento blog až potialto, ako si pridával rôzne vylepšenia. Pretože kedysi to tu naozaj nebolo :)

 • Pingback: Podcast Lolo Foxa » Blog Archive » Epizóda 17()

 • Pingback: Dajte komentárom na vašom blogu tvár - depi.sk - ešte lepší blog()

 • Pingback: Linky na víkend 62 - depi.sk - ešte lepší blog()

 • Pingback: 30C končí už dnes! - depi.sk - ešte lepší blog()

 • Pingback:   Depiho 30C má úspech by Vladooov Blog()

 • Pingback: Ukázali návštevnosť svojich blogov()

 • Pingback: eMDiho blog» Blog Archive » Mladí blogeri určujú trend!()