depi.sk – svet očami Erika Gyepesa

Akademický týždeň a naše tablo

V čase keď poniektorí ako napríklad Sisushka už majú ústne maturity za sebou, mne ešte len pomaly končí akademický týždeň. Ako tak sledujem niektoré názory na internete čítam, že je to veľká ulieváreň a pohodička. Osobne to však prežívam úplne inak a preto sa celkom čudujem, že som si vôbec našiel čas na tento post.

Urobil som však najmä preto, lebo niektorí ma doslova prosia, aby som písal častejšie. Samozrejme veľmi rád by som, len teraz skutočne nemôžem.

Ústne maturity

Ak niekoho z vás zaujíma kedy mám deň „D“ a hodinu „H“, aby ste mohli prípadne súcitiť so mnou, tak ja štartujem už tento pondelok 26. mája o 8:20 anglickým jazykom. Potom pokračujem slovenčinou v utorok o 11:20, pár hodín si dám oddych a podvečer o 17:45 by som mal finišovať odbornými predmetmi. To ako to bude v skutočnosti ukáže čas, no a samozrejme moje (ne)vedomosti. Osobne volím taktiku, mať o všetkom aspoň trocha prehľad ako vôbec. Neviem či je správna, ale za 3 dni už toho veľa aj tak nestihnem.

Triedne tablo

Inak okrem toho, by som vám rád predstavil aj naše triedne tablo. Navrhoval som ho ja a s menšími úpravami a nafotením fotografií mi pomohol spolužiak Loucher

Pôvodoný grafický návrh tabla

Pôvodoný grafický návrh tablaLoucher, Depi, Doni - autori tabla so svojim dielom (pre bystré oči: áno mierne sa líši od pôvodného návrhu, vďaka štúdiu, kde pozapínali nežiadané vrstvy a ešte ich aj poposúvali

Tak to je odo mňa nateraz všetko. Dúfam, že sa čoskoro ozvem s dobrými správami, i keď neviem neviem, čím viac sa učím tým mám pocit, že menej toho viem.

Prihlás sa na odber zaujímavých informácií e-mailom

* povinné polia
 • Mac

  Nemaj boja, bude aj horšie. Mne v pondelok začína skúškové a to ešte len bude prúser. Na maturu dnes spomínam iba s radosťou, bola to sranda.

 • Pekné tablo, krásne motto, klobúk dolu.
  Budem na Teba myslieť v pondelok, drž sa.

 • Jj, drž sa! :)

 • gratulujem k zmaturovaniu! ;)

  cize to bol klasicky scenar nakoniec:
  ucitel: nevies? -tak to bude za 2 :))

  a kam sa chystas na vysku?

 • JA

  :-D