depi.sk – svet očami Erika Gyepesa

Trailer k filmu MacHeads the movie

„Nikdy som vedome nespala s mužom, ktorý mal Windows. Také niečo sa nikdy nestane.“ Aj s takýmito tvrdeniami sa stretnete v trailere k novo pripravovanému filmu MacHeads. Tentokrát nebudem vyjadrovať svoj názor k prezentovanému obsahu, ale odporúčam ho pozrieť všetkým, ktorý už čo to počuli o Macu a taktiež aj všetkým jeho používateľom.

Predsa len, jeden komentár si neodpustím: Je to vášeň!

Prihlás sa na odber zaujímavých informácií e-mailom

* povinné polia
 • Mac

  Po rokoch trápenia sa s Windowsom som si vysníval Mac a k úplnej spokojnosti môžem povedať že je to ešte lepšie ako som dúfal že to bude, keď som sníval. Vtipné je ako vyzeráme pred očami ostatných. Pozerám sa na to z nadhľadu :). Tá vášeň ako si to nazval je pre mňa pochopiteľná ale pre ostatnýc nie…

  Je predsa skvelé keď mám spolahlivý systém ktorý sa príjemne používa. Nečudo že potom máme svoje Maci nadštandartne radi :), keď mi práca na počítači robí radosť.

  Toto mnohí nevedia a nechcú pochopiť, ani sa im nečudujem. Mnohí to rozhodne rehánajú a svojími nekritickými ospevovaniami prispievajú k averzii ostatných. K tomu má sklon každý jabĺčkar, ale treba sa krotiť, so mnou to nieje zlé, som iba 40% závislý na Apple (ale 100% na OS X, s Win by som už nedokázal…)

  A ty depi, na koľko si závislý? http://www.justsayhi.com/bb/apple_addiction :)

 • Dakujem Ti za koment Jozef.

  Podla toho kvizu som na Apple zavisly na 32%, takze to so mnou nie je az take zle. :D

  Ale teraz vazne, je to skutocne o tom pohodli a radosti z pouzivania. Ale to pochopi clovek az ked ten stroj skutocne vlastni.
  Inak OSX ma uz dost nakazil. V skole ked robim vo Wine tak neustale hladam „x“ na zatvorenie okna v lavom hornom rohu. Taktiez som minule isiel do praveho horneho rohu pre skrytie okien (tak ich mam nastavene v Exposé), alebo som chcel otvorit novy tab v prehliadaci a miesto ctrl+t stlacam alt+c (kedze cmd sa nachadza na pozicii alt klavesy) a podobne. Takze na OSX som uz aj ja strasne zavisly a to ho pouzivam necele 2 mesiace.