depi.sk – svet očami Erika Gyepesa

Screencast: Predstavenie aplikácie 1Password

Od čias „Weekendcastu“:http://www.weekendcast.sk sa už dlhšie pohrávam s myšlienkou tvorby vlastných občasných **screencast**ov, kde by som vždy pomohol vyriešiť nejaký **softvérový** alebo **konfiguračný problém** – samozrejme pokiaľ by to bolo v mojich silách a schopnostiach. Zatiaľ tu nejdem prehlasovať nič oficiálne. Chcem vám len ukázať môj prvý pokus, kde pravdupovediac nič neriešim – **ale predstavujem**.

V tomto screencaste si môžete pozrieť ako môže vyzerať každodenná práca s webovým prihlasovaním pri použití aplikácie **“1Password“:http://1passwd.com/**.

Som veľmi zvedavý ako niečo takéto na vás zapôsobilo a preto privítam všetky vaše pripomienky a názory pre vylepšenie prípadne kompletné zatratenie takejto prezentácie obsahu.

Ďakujem!

Prihlás sa na odber zaujímavých informácií e-mailom

* povinné polia
 • Ostáva mi povedať jedno Good Job.

 • velmi dobre odvedena praca. samotny program pre mna moc vyznam nema (win XP), ale sposob prezentacie si zasluzi jednotku!:)

 • Riso

  Len otazocka…Aky soft pouzivas na screen capturing? Camstudio alebo nieco ine?

 • Ahoj Riso na screen capturing som pouzil Snapz Pro X (http://www.ambrosiasw.com/utilities/snapzprox/), ktory je ponukany v balicku od MacHeist (spominal som v predoslom clanku) za velmi vyhodnu cenu. (akcia plati este do zajtra)

 • Takéto prezentovanie je oveľa lepšie ako len čistý text. Aspoň podla mňa ;-) Fakt dobre si to urobil, a tá utilitka je super možno ju niekedy vyskúšam na Mac OS

 • Chicky

  Len tak dalej. Fakt dobra praca. Osobne si myslim ze by ste mali aj s branom obnovit weekendcast pretoze to bol ojedinely projekt v nasich zem. sirkach. Skvela praca, dufam ze sa dockame aj softwaru pre Windows.

  Len tak dalej…