depi.sk – svet očami Erika Gyepesa

Juraj Grečnár alias JuRoot v relácii Labyrint na TA3

Ak ste pred malou chvíľou sledovali televíznu reláciu **Labyrint spravodajskej stanice TA3** určite zaregistrovali, že dnešná téma relácie bola o **internetovom nakupovaní**. Téma bola zvolená najmä kvôli blížiacim sa vianočným sviatkom a zvýšeného rozruchu okolo nakupovania, ktoré v tomto období nastáva.

Tento post by však nevznikol a relácia by nebola taká zaujímavá, keby sa v nej v role hosťa neobjavil náš kamarát a bloger **“Juraj Grečnár“:http://blog.grecnar.sk/ alias JuRoot**. Diskusie sa zúčastnil ako zástupca externých redaktorov internetového denníka **“Inet.sk“:http://www.inet.sk**.
Screenshoty Jura zachyteného priamo počas diskusie:
„[* http://www.depi.sk/wp-content/2007/11/juro_grecnar_ta3_1.thumb.png .[center] *]“:http://www.depi.sk/wp-content/2007/11/juro_grecnar_ta3_1.png

„[* http://www.depi.sk/wp-content/2007/11/juro_grecnar_ta3_2.thumb.png .[center] *]“:http://www.depi.sk/wp-content/2007/11/juro_grecnar_ta3_2.png

Reláciu si môžete pozrieť „v archívoch relácie Labyrint na TA3.com“:http://www.ta3.com/sk/relacie/9_labyrint/3274_nakup-vianocnych-darcekov-cez-internet.

Jurovi by som na tomto mieste chcel vyjadriť veľký obdiv a zároveň aj vďaku, že sa tejto úlohy ujal (*z „tajných zdrojov“ som sa dozvedel, že druhým kandidátom na účasť v tejto diskusii som mal byť údajne ja* :))

Odkazy:
– „blog.grecnar.sk: O tom, ako som sa dostal do TV“:http://blog.grecnar.sk/o-tom-ako-som-sa-dostal-do-tv

Prihlás sa na odber zaujímavých informácií e-mailom

* povinné polia
  • Heh, no ten druhý sa pri JuRootovi akosi nevedel poriadne vykecať :)