depi.sk – svet očami Erika Gyepesa

Bojnice 2007 – pre mňa už o deň skôr

Ineťácka akcia „Bojnice 2007“:http://inet.sk/clanok/5079/pridte-opat-do-bojnic na ktorej som sa s mojou priateľkou Marikou zúčastnili už aj minulý rok (viac tu „Fotky z akcie “Bojnice 2006″“:http://depi.sk/2006/09/04/fotky-z-akcie-bojnice-2006/ a tu „Bojnice 2006 boli (sú) super“:http://depi.sk/2006/09/02/bojnice-2006-boli-su-super/) sa koná aj tento rok. Akcia začína oficiálne až 31.8.2007, my s priateľkou na ňu však odchádzame už o deň skôr a to už zajtra 30.8.2007. Pre nás s priateľkou je to vlastne „letná dovolenka“, keďže sme celé leto pracovali. Hneď ako sa to však dozvedeli blogeri – naši kolegovci, zapáčilo sa to aj im a tých čo idú o deň skôr bude o niečo viac. Nič sa však nedeje, naopak sme skôr radi, pretože zábava začne aspoň o deň skôr!

Momentálne sa snažím zabaliť si všetky moje veci a najmä na nič nezabudnúť. Na Twitteri si už z nás opäť robili srandu, že budeme potrebovať dodávku, keďže minulý rok sme boli len na 1 noc a brali sme toho ako na celý týždeň. Ja však pevne verím, že mi stačí aj náš Fiat Tipo a v pohode sa so všetkým zmestíme. (ako to dopadlo sa dozviete po akcii :D)

Zatiaľ toľko, v priebehu budúceho týždňa sa tu pravdepodobne objavia fotografie (prípadne videá – tie však budú len ako VIP bonus pre členov akcie :D)

Naďalej však ostávam na príjme na „Twitteri“:http://www.twitter.com/depi.

Prihlás sa na odber zaujímavých informácií e-mailom

* povinné polia
  • Co je to vlastne ten Twitter?

  • Ahoj Martin,
    Twitter (www.twitter.com) je webova sluzba, kt. ciastocne nahradza blogovanie. Je to sluzba, kde si mozes pridat svojich kamaratov a umoznuje vam spolocnu komunikaciu. Ked posles spravu, pride vsetkym pridanym kamaratom, co sa velmi dobre da vyuzit napriklad pri planovani spolocnych akcii, navyse si je mozne nastavit notifikaciu sprav aj na mobil.
    Viac o tejto sluzbe som pisal priamo tu na blogu: http://www.depi.sk/2007/03/29/twitter-stebotanie-chytilo-aj-mna/