depi.sk – svet očami Erika Gyepesa

A mám ju: CSS Mastery – Advanced Web Standards Solutions

Dnes mám za sebou vcelku zaujímavý deň. Doobeda som sa opäť po roku stretol s mojimi dvomi „kolegovcami“ zo slovenského blogerského sveta – Braňom Rácom a Mirom Vaňom s ktorými sme dokopy „spláchli“ asi po 10×0,25l Kofoly (kde nám nakoniec aj tak započítali len 8 fliaš, ale to už neriešme :D). Stretko padlo po roku celkom dobre a už sa všetci traja opäť tešíme do Bojníc, kde bude dúfam opäť tak skvelo ako pred rokom.

Ako vidno v poslednej dobe pomerne často investujem do knižiek venovanej web designu a veciam okolo neho. Som však naplno presvedčený, že takto investujem hlavne do seba a knižky sú predsa jedinečným médiom, kde môžem získať ucelené informácie o danej problematike. Na IRC som sa už stretol s názormi, že na čo takéto knižky vôbec kupovať. Že nech siahnem po blogoch a článkoch v internetových magazínoch, ba dokonca po nelegálnych kópiách povaľujúcich sa na torrentoch.

Ja osobne som však toho názoru, že je o mnoho praktickejšie kúpiť si knihu, ktorú si môžem zobrať kďekoľvek so sebou a môžem sa tým pádom na niekoľko hodín odpútať od obrazovky monitora (narozdiel od e-bookov) čo je zároveň príjemným relaxom a taktiež získam okamžité a usporiadané informácie o danej téme. Koniec koncov podporím samotného autora, ktorý si to určite zaslúži.

BTW: 30 Day Challenge priebežne sledujem, ale priamo sa ho nezúčastňujem. Svojich $10 dolárov som už navyše tento mesiac dávno zarobil. V každom prípade je však pre mňa zaujímavé sledovať minimálne tréningové videá, kde sa dá „odkukať“ niekoľko veľmi prefíkaných Web 2.0 marketingových praktík.

Prihlás sa na odber zaujímavých informácií e-mailom

* povinné polia
  • Mohol by som sa spytat, ako presne si objednal tu knihu z amazon.com ? Ja si chcem objednat v tychto dnoch knihu o C++ http://tinyurl.com/3e3z2r ale bez uspechu :(. Nemam ziadnu elektronicku kartu, PayPal amazon nepodporuje a ked chcem objednat knihu priamo prevodom cez ucet, vyskoci mi tam 14466 okienok ktore neviem vyplnit, a dokonca ani v banke mi nevedeli poradit !
    Dik

  • Ja som knizku objednal bez problemov uz niekolkokrat prostrednictvom virtualnej VISA karty. Vo VUB ju davaju automaticky k Start Kontu (ucet pre mladych) ale myslim si, ze by nemal byt problem si ju vyziadat aj k inym typom uctom. Pomocou tejto karty je mozne platit takmer kdekolvek aj bez nutnosti vlastnenia PayPal uctu.