depi.sk – svet očami Erika Gyepesa

Exkluzívne video z krstu DESmoďáckeho DVD – Live In Garage

„[* http://www.depi.sk/wp-content/2007/05/desmod-live-in-garage.thumbnail.jpg <]":http://www.depi.sk/wp-content/2007/05/desmod-live-in-garage.jpg Včera, 30. mája sa v nitrianskej Cupole, uskutočnil krst nového **DESmoďáckeho DVD - Live In Garage**, ktoré je na trhu od 23. apríla. Krstnou mamou sa stala moja kamarátka a predsedkyňa DESmoďáckeho fanklubu **Mirka Uhrová**, ktorá toto **DVD pokrstila starou klasikou - šampanským**. Ja ako podpredseda fanklubu a tvorca jej oficiálnych web stránok **www.fanklub.desmod.sk**, ktoré sme **5. mája úspešne redesignovali** som od Mirky dostal VIP pozvánku. Na akcii nemohol chýbať môj fotoaparát a preto prinášam hlavne **exkluzívne video z krstu ako aj niekoľko fotografií**.

Na krste zároveň DESmod dostal **multiplatinovú platňu za 30.000 predaných nosičov albumu Uhoľ pohľadu a zároveň platinu za krstené DVD**.This is alternative content.„Priamy link na video“:http://video.google.com/videoplay?docid=396272758740286478

Okrem toho čoskoro na „stránkach fanklubu“:http://www.fanklub.desmod.sk začne **dražba o originálne pokrstené DVD**, ktoré sa momentálne nachádza u krsnej mamy Mirky. Už vopred môžem prezradiť, že **vyvolávacia cena bude 1,- Sk.**

Na akcii okrem redaktorov zo všemožných médií nechýbala ani nitrianska hudobná smotánka ako napríklad **Kuko z kapely Horkýže Slíže, členovia skupiny U.K.N.D., či moderátori rádia MAX**.

Fotomateriál som už poslal Mirke, takže najlepšie zábery pribudnú čoskoro na stránkach fanklubu DESmod – **www.fanklub.desmod.sk**.

Prihlás sa na odber zaujímavých informácií e-mailom

* povinné polia
  • Miso

    Linky na vikend nebudu??

  • Miso, mam pripravene Linky na vikend este z minuleho tyzdna, ale v poslednej dobe som tak zaneprazdneny, ze nemam cas ich ani vydat. Celkovo ma to uz ani moc nebavi, nemam cas hladat a citat nove clanky. Ak by bola chut niekoho z vas pokracovat v tejto pravidelnej rubrike a vypomahat my s tym bolo by to skvele, zisla by sa totiz pomoc.