depi.sk – svet očami Erika Gyepesa

Som jeden zo 4400. Ou túú!

„[* http://www.depi.sk/wp-content/2007/02/telefonica-o2-jednotka-thumbnail.png <]":http://www.depi.sk/wp-content/2007/02/telefonica-o2-jednotka.png Po takmer mesiaci už aj mne dorazil balíček z **Telefónica O2 v podobe SIM karty s kreditom 50,- Sk.** Moje nové číslo nie je takmer ničím výnimočné, ale je celkom logické. Zaujímavé je, že súčet prvého aj druhého trojčíslia je 12. Podľa toho si ho síce nezapamätám, ale mňa to jednoducho zaujalo :) Teraz si musím už len počkať kým ho dostane aj niekoľko mojich známych, najmä moja priateľka a oprášim asi svoj prastarý **manažérsky telefón "Siemens S35i":http://images.google.sk/images?q=siemens%20s35i&ie=UTF-8&oe=UTF-8&rls=com.ubuntu:en-US:official&client=firefox-a&sa=N&tab=wi** :) Už to chce nájsť len nabíjačku a je. Inak to bol telefón! Nechce sa mi veriť, že sme ho kedysi získali výmenou za PC zostavu. Ďalšou zaujímavosťou je napríklad, že sieť mi detekuje ako **EUROTEL-SK**. Nie je to zvláštne preto, že to nie je O2 - viem, že kým nepripravia vlastnú sieť, tak celé to beží na BTS((Base Transceiver Station))kách Orangeu a T-mobileu, ale na tom, že je tam stále prastarý Eurotel, ktorý mi detekuje aj na mojej súčasnej T-Mobile paušálnej SIMke. No toľko noviniek ohľadom O2, som teda ďalší z "4400":http://sk.wikipedia.org/wiki/4400 (ja viem, je nás oveľa viac, vraj už vyše 400 000 :)) 4400 je však môj obľúbený seriál, ktorý beží každý piatok v noci na JOJke a tie čísla sú trocha podobné a možno aj my zákazníci O2 máme spoločné niečo v podobnom zmysle ako ľudia z4400 :)

Prihlás sa na odber zaujímavých informácií e-mailom

* povinné polia
 • Gratulujem. Ja teraz lutujem, ze som si tiez nenechal poslat jedno cislo za patdesiatku a ak chcem mozem si ho kupit za stvoku.

  A ta siet, kdesi som cital ze to bude teraz zobrazovat ako Eurotel (kedze to bezi na T-sieti) a neskor sa to pomeni na O2. A tiez sa mi mari, ze od Orangeu O2 nema prenajate nic. (Bolo by to pre nich super vyhodne – pre O2 – vlastne hovory do Orangeu cez Orange siet a hovory do T-siete cez T-siet :) )

 • P.S.: 4400 je super serial! Ja som zlupol prve tri serie teraz medzi skuskami :)

 • I@nko

  4400 sledujem od prvej série. Videl som koniec tretej skôr, ako ho začali vysielať na slovensku. V amerike to bol veľmi úspešný seriál, i ked po nastupe serialu Heroes asi upadne do zabudnutia. V slovenskom dabingu má v sebe hodne naivity. V americkom orginály som viac precítil drámu charakterov.

  O-2 kartu mám pár dni aj ja. Okrem toho, že vačšinou beží pod sietou T-mobilu, sa líši od neho iba tým, že poskytuje lacný hovor do tej istej siete-ktorú má málo ľudí, na ktorých som doteraz nemal čísla. I keď prakticky nie je taký lacný, ako sa v skutočnosti zdal. Navyše karta platí len 3 mesiace. A nie pol roka ako u iných sietí. Ponuka akciových telefonov, ktoré boli zverejnené je slabšia ako u konkurencie. Takže aj ked som dúfal, že konečne prejdem k serioznemu operatorovi, moje sny všal dostali srdcovy-kolaps po vzhliadnutí prípadných cien telefonov. No skrátka nekúp to, ked telefon je drahší ako v obchode :-(

 • Ján Pavlík

  To je radosti :-D

 • nemam

  faster, si blizko. kedze je to narodny roaming tak tam bude – kym o2 nespusti vlastnu siet – svietit nazov siete v ktorej si naroamovany (T-M v tomto pripade). s oranzovymi o2 skutocne nepodpisala zmluvu o narodnom roamingu.
  takze erik, no wonder ze ti to tam svieti :D