depi.sk – svet očami Erika Gyepesa

Oslávme to spolu

Nový rok je tu už za pár hodín a každý sa dnes chystá na veľkolepú zábavu, ktorá vyvrcholí prípitkom na nový rok **2007**. Ja vám v tomto príspevku chcem popriať tiež **šťastný nový rok, najmä veľa zdravia, úspechov a bla bla bla…veď to poznáte**. Nie, že by som vám to neprial vážne, ale budete to dnes a zajtra počuť ešte veľakrát tak prečo sa opakovať aj tu? :)

Tí ktorí sú ešte doma a na oslavu sa chystajú až večer, alebo ak máte na oslave po blízku internet, môžete sa pripojiť na IRC kanál **#freenode-newyears** na serveri **irc.freenode.net**, kde sa v tejto chvíli nachádza cez 200 ľudí z celého sveta oslavujúcich Nový rok. V podstate keď budete pripojení na sieť „freenode.net“:http://www.freenode.net, tak by ste mali byť každú hodinu oboznámený správou pre všetkých o tom v ktorej krajine už nový rok majú. Je tu inak kopec srandy s tými ľuďmi. (**pozor:** ide zväčša o geekov, vývojárov, unixákov a hackerov => očakávajte **humor v tomto duchu** :))

Ďalej ak chcete mať pekný prehľad o tom, kde je koľko hodín a tým pádom aj kde už nový rok je a nechce sa vám ísť chatovať na IRC-čko tak kliknite na „Time Zone Check.com“:http://www.timezonecheck.com/, kde vás čaká celkom pekne spracovaná Flash aplikácia zobrazujúca **mapu sveta rozdelenú na časové pásma**.

No a ak chcete poslať vašim známym **novoročné prianie v podobe SMSky**, nezabudnite na môj článok „Kde hľadať Vianočné a novoročné SMS básničky?“:http://depi.sk/2006/12/22/kde-hladat-vianocne-a-novorocne-sms-basnicky/, ktorý je stále aktuálny :)

**Wish you the best!
Uvidíme sa v 2007!**

Prihlás sa na odber zaujímavých informácií e-mailom

* povinné polia