depi.sk – svet očami Erika Gyepesa

Štart novej šialenej reťazovky: vrece cestujúce po Slovensku

Blogerských reťazoviek tu za tento rok bolo už niekoľko, dnes však štartuje nová, šialená a jedinečná reťazovka svojho druhu! Ak ste čítali prvú alebo druhú časť článku o balíku – vreci tak iste viete o čom je reč.

Ide o vrece v ktorom boli pôvodne moje knižky objednané z Amazonu a ktoré podľa všetkého pochádza z nemeckého skladu vo Frankfurte.

V komentároch k druhej časti článku o balíkoch som zavtipkoval, že Mišo Slančík vyhral toto vrece ako hlavnú cenu. On to, ale na moje prekvapenie zobral vážne a dal mi adresu, na ktorú mu mám vrece poslať. V tom ako som ho včera večer chystal na odoslanie mi otec vnukol nápad: poslať vrece všetkým blogerom, pričom naň zakaždým niekto niečo pripíše.

Frankfurt – Nitra – Banská Bystrica – ?

Týmto na tomto mieste vyhlasujem novú a šialenú (nielen) blogerskú reťazovku: vrece cestujúce po Slovensku.
Každý ku komu sa dostane má pritom právo (a povinnosť) urobiť nasledovné veci:

  • pripísať fixkou alebo iným písadlom (svoj nick, dátum, miesto a URL adresu svojho blogu, alebo čokoľvek čo ho napadne)
  • odfotografovať vrece a zverejniť ho na internete (najlepšie na svojom blogu)
  • poslať vrece ďalšiemu blogerovi, ktorý má chuť sa do tejto šialenosti zapojiť

Čo je cieľom celého tohto šialenstva?

Na jednej strane ide o zábavu, na druhej strane podať vrece najväčšiemu počtu ľudí, aby prešlo čo najviac miest, zverejniť aktuálnu fotografiu na najväčšom počte blogov a tým pádom sa pokúsiť vytvoriť rekord. Každý kto sa do tejto reťazovky zapojí má možnosť priložiť ruku k dielu a stať sa súčasťou blogerskej reality show :)

A keďže sú Vianoce a chcem, aby to malo aj nejaký skutočný zmysel nebolo by zlé nakoniec vrece nejakým spôsobom vydražiť a peniaze venovať na dobročinné účely.

Začíname
Vrece som naposledy videl včera 17.12.2006 v nasledovnej podobe:

0

V tejto chvíli je už na ceste k Michalovi Slančíkovi, ktorý pripíše, prikreslí,…vlastný text a aktuálnu fotografiu zverejní na svojom blogu. Následne ho pošle ďalšiemu blogerovi..

Štastnú cestu!!!

Prihlás sa na odber zaujímavých informácií e-mailom

* povinné polia