depi.sk – svet očami Erika Gyepesa

Weekendcast 25 – Restructured

Citácia z „Weekendcast.sk“:http://weekendcast.sk/?p=43: *

Po dvoch týždňoch je tu opäť Weekendcast, tentokrát však v novej podobe s novou štruktúrou. Rozhodli sme sa, že vám nebudeme prinášať novinky, ktoré si môžete oveľa pohodlnejšie prečítať na vašich obľúbených blogoch, či popredných IT serveroch.

Podcast by mal prinášať v prvom rade niečo viac, ako len rýchle „odrecitovanie“ noviniek. Preto sme sa rozhodli, že od teraz to bude o niečom inom. V každom vydaní bude od teraz viac diskusie a viac subjektívnych názorov nás moderátorov – aktívnych blogerov a používateľov internetu. Pokúsime sa bližšie pozrieť na rôzne aktuálne témy, pozrieme sa na ich kladné, ale aj záporné stránky. Každý máme iné názory a práve tie sa vám budeme snažiť od teraz prezentovať.

Podoba novej štruktúry je zatiaľ v takzvanej fáze „beta“, nemá určené hranice a preto sme neustále otvorení vašim názorom a pripomienkam, čo zlepšiť, pridať, či vypustiť.

Rozhodli sme sa však zachovať našu klasickú rubriku Listáreň ako aj špeciálne okienko nášho českého kolegu – „externistu“ Ondra Torala, ktorý neustále prináša zaujímavé a hodnotné informácie zo sveta počítačov Apple, medzi používateľmi tejto značky zariadení je Ondra veľmi obľúbený a stále viac žiadaný, preto má stále svoju rubriku. Taktiež mu môžete písať svoje nápady a pripomienky.

*

„Tu si môžete Weekendcast vypočuť“:http://weekendcast.sk/?p=43

Prihlás sa na odber zaujímavých informácií e-mailom

* povinné polia