depi.sk – svet očami Erika Gyepesa

Advertisement: ReviewMe – nová možnosť zárobku pre blogerov

„[* http://depi.sk/wp-content/2006/11/reviewme-logo.thumbnail.png <]":http://www.reviewme.com Pred pár dňami sa "Michal Slančík":http://www.slancik.net nechal inšpirovať "mojim článkom o TLA":http://depi.sk/2006/11/07/moj-prvy-sek-z-text-link-ads/ a rozhodol sa zapojiť svoju stránku do tejto služby. Dnes sa pre zmenu nechávam inšpirovať Mišom ja a to službou "ReviewMe.com":http://www.reviewme.com. ReviewMe.com ponúka možnosť zárobku blogerom a to formou platených článkov. Celý princíp služby je založený na nasledovnom systéme: **1. Zaregistrujete sa do služby na stránkach "ReviewMe.com":http://www.reviewme.com**
**2. Pridáte svoj blog do online katalógu**
**3. Inzerent vám zadá úlohu – napísať krátky článok na ich produkt, službu,..**
**4. Dostanete peniaze. :)**

Niektorí hovoria o lacnom kupovaní blogerov, iným sa služba na druhej strane veľmi pozdáva pretože im prináša možnosť „bezplatného privyrobenia“ – **píšete takisto články ako doteraz, rozdiel je len v tom, že tentokrát na objednávku**. Honorár za vaše články je určený ihneď po zhodnotení a potvrdení vášho blogu. Minimálna čiastka, ktorú môžete za článok zinkasovať je **$20**, čo je celkom prijateľné minimum.

„ReviewMe.com“:http://www.reviewme.com pripravil pri príležitosti spustenia tejto služby aj skvelú akciu. Rozhodol sa **rozdať $25.000 amerických dolárov**. Podmienkou je napísať krátku recenziu na službu ReviewMe.com (práve ju čítate). Každý bloger má teda takmer isté, že po registrácii svojho blogu a jeho akceptovaní získa okamžite sumu na ktorú bol jeho blog ohodnotený.

Je síce zrejmé, že svetová konkurencia blogerov je pre nás Slovákov obrovská, no za pokus to stojí. Minimálne za ten prvý honorár :)

Prihlás sa na odber zaujímavých informácií e-mailom

* povinné polia
 • Zaujimava sluzba, len ako pracuje s cudzimi jazykmi ? ved su to americania, tak ako budu vediet ze v tomto clanku na nich napr. nekydas alebo nepises o niecom uplne inom ?

 • Pingback: vybrali.sme.sk()

 • **Depi:** Očakávam províziu!

  **Tomas:** Prikladám časť textu z ich FAQ

  Can I require a positive review?

  We do not allow advertisers to require a positive review. The vast majority of reviews are measuredly positive, although many do contain constructive criticism. We view this as a bonus: how else can you quickly and cheaply get feedback on a product or service from influencers?

 • no, ja som to skor myslel tak, ze ci si to oni vedia nejako prelozit alebo co, nie ci musi byt zrovna pozitivny ta recenzia …

 • „Do reviews have to be in English?

  Please write reviews in your blog’s „normal“ language. If your blog’s category is German, for example, advertisers will generally expect the language of the review to be German.“