depi.sk – svet očami Erika Gyepesa

Pracovať v Google je zábava

[* http://depi.sk/wp-content/2006/07/google-jobs.jpg <] Zaujímalo vás niekedy ako to "v tom Google" vyzerá? Či dokonca ako sa tam pracuje? Skúste si predstaviť, že sa podielate na návrhu a tvorbe službieb pre niekoľko sto miliónov ľudí, ktorí ich deň čo deň využívajú. Okrem toho máte k dispozícii množstvo jedinečných výhod. Verte tomu, že ten kto sa tam dostane už odtiaľ tak ľahko neodíde. Predstavte si, že by ste mali vo svojom súčanom zamestaní nasledovné výhody: - flexibilné hodiny - zamestnanci si môžu priniesť každý deň svojho psa do práce - psychológ a zubný lekár ihneď po ruke - bezplatné masáže a yoga - bezplatné nápoje (káva, red bull, čaj kombucha, čo len chcete) - bezplatné stravovanie (raňajky, obed, večera) - 3 týždne voľna počas prvého roka - možnosť bezlatnej rekreácie (videohry, foosball, volejbal,...) - opatrovateľká služba pre vaše deti - práčovňa - telocvična ... a takto by sa dalo ešte dlho, dlho menovať všetky výhody. Navyše zamestanci dostanú 20% voľného času na vlastné projekty, či záľuby. Pracovať pre Google je skutočne zábava a pohoda. Ak chcete počuť tieto skutočnosti priamo od ľudí pracujúcich v Google, "odporúčam vám pozrieť si toto video na YouTube":http://www.youtube.com/watch?v=9Zl4bGkjYc4.

Prihlás sa na odber zaujímavých informácií e-mailom

* povinné polia
 • jalso

  tu je tiez jedno zaujimave ť dielne video:
  http://www.youtube.com/results?search=google behind the screen pt&search_type=search_videos&search=Search

  par obrazkov:
  http://www.metropolismag.com/cda/story.php?artid=2123

  (tie 2 monitory im fakt zavidim :))

 • jalso

  medzi google,behind,the,screen ma byt “ „

 • jalso

  nie medzera, ale plusko :)

 • pekne pekne lenže preto majú toľko výhod, že v práci strávia 90% svojho času. Takto to beží v každej veľkej firme, ale pracovať pre gigant ako Google musí byť super.
  Niekde na internete teraz si nevspomeniam kde som videl článok aj z obrázkami centrály Google myslím že v Austrálii a cvyzeralo to fakt super. Kiež by také pekné pracovné prostredie a pohodlie, ktoré majú zamestnanci Google dávali aj do svojich služieb…
  Takisto som niečo podobné čítal o MS keď som pozeral na live.com satelitné sním 196 budov microsoftu tak som tam nasiel dokonca aj basebalove ihrisko niekolko tenisovych kurtov atd…

  Zamestnanci v takýchto veľkých firmách bývajú pod veľkým tlakom a musia mať podmienky na uvoľnenie sa a oddych a aby ho nemuseli vyhľadávať majú ho v práci.
  Google patrí medzi najväčšie firmy sveta tak epčo by neposkytovali niečo takéto zamestnanom. Google rulezz…

 • miro: Presne tak ako hovoris. Ono to urcite nie je len tak pracovat tam, na tych ludi je urcite vyvijany obrovsky tlak a musia svoju pracu odviest kvalitne. Na druhej strane vsak pracuju v prijemnom prostredi a v dobrom kolektive tak to nemusi byt vobec take zle.