depi.sk – svet očami Erika Gyepesa

Polícia dnes ráno zhabala server Hysteria.sk

[* http://depi.sk/wp-content/2006/07/hysteria-logo.gif <] Server "Hysteria.sk":http://www.hysteria.sk je mimo prevádzky. Nájdeme tam len krátky odkaz s textom: **2006-07-20 10:00 policia nam zhabala server, toto zial nieje zart...** "Upozornil":http://www.blackhole.sk/node/828, na to server Blackohle.sk, kde vo svojem správe uvádza, že tak bude pravdepodobne kvôli nedávnej afére koncom apríla s hacknutím "Národného Bezpečnostného Úradu (NBÚ)":http://depi.sk/2006/04/27/dam-aj-ja-daco-k-hacknutemu-nbu/. Polícia vraj bez oznámenia zobrala server zo serverovne. Sú to zatiaľ **neoficiálne informácie** a bližšie o tom bude informovať priamo server "Blackhole.sk":http://www.blackhole.sk. V diskusii pod touto správou sa spomína aj to, že server obsahoval kopec materiálu, ktorý by sa dal použiť na stíhanie. Navyše k tomu disk servera **nebol šifrovaný**.

Prihlás sa na odber zaujímavých informácií e-mailom

* povinné polia
  • No, sifrovany, alebo nie. Useri hysterky mali moznost si svoje data sifrovat. A okrem toho, dost dolezite je to, ze s hysteriou maju aj kyberiu. Tam sa maju v com hrabat.

  • faster: no to hej a dobra hajzlovina je aj to, ze sa nikto k tomu nevyjadruje, teraz mozes len cakat a dufat, ze sa ti to zelezo vrati, pravdepodobne vsak opak bude skutocnostou. useri zostali bez servera a nikto nepozna ten pravy dovod, no jo..

  • Pingback: Hysteria.sk & hackeri vs. NBÚ & FBI? na depi.sk - IT & Life Weblog()