depi.sk – svet očami Erika Gyepesa

Prekvapenie: Weekendcast special – interview s Tomášom Ulejom

Dnes zrejme pre vás všetkých dosť nečakane prinášame **Weekendcast special**, čo je špeciálne vydanie nášho podcastu. Je to taká čerešnička na torte, alebo bonus v ktorom sme pre vás pripravili interview s „Tomášom Ulejom“:http://www.niemand.sk – prvým slovenským podcasterom, ktorý bol kedysi aj šéfredaktorom dnes už neexistujúceho IT servera DISK.SK. Čo robí teraz a aké sú jeho plány prezradil dnes „Braňovi“:http://www.blogdon.net v jeho spovedi.

Veríme, že sa vám toto vydanie bude páčiť, zároveň sme zvedaví na vaše názory na takéto špeciálne vydania, mňa osobne by zaujímalo či ste za takéto špecialitky, alebo by sme ich mali skôr zaradiť do regulérneho sobotňajšieho Weekendcastu? Napíšte nám do komentárov.

[audio:http://depi.sk/wp-content/2006/04/wcsp01.mp3]

Prihlás sa na odber zaujímavých informácií e-mailom

* povinné polia
 • Super rozhovor, ale nabuduce by mohla byt rovno diskusia s nejakym hostom, nech obidvaja kladiete otazky. Tym by ste sa este lepsie zohrali.

 • A este som zabudol, tak nemam nic proti specialom … cloveka aspon donutite chodit na http://www.weekendcast.sk castejsie ako raz za tyzden :D

 • Super. Ale to znamená, že takéto prekvapko musí byť spravené aj o týždeň, keďže bude znova predĺžený víkend ;) Heh, tentokrát bol paradoxne slabšie počuť Braňo, ale bolo to nanajvýš fajn a možno by nebolo od veci robiť podcasty rôzneho zamerania každý deň, prípadne viackrát do týždňa :)

 • Jejda Xthom každý deň?? Neblázni

 • **Miso:** S tým prinútením je to trefná poznámka, bude záležať od ľudí, ak by sa chcel ktokoľvek zo slovenskej IT scény stať hosťom, nech sa hlási mne alebo Braňovi :)
  A bitka, no neviem neviem, my sme takí kľudní ľudia :D Ale divožienka nás rozčertí :D

  **XThom:** Juuj o týždeň neviem, to oslavujem svoju dospelosť :) Inak mi veľmi radi aj každý deň, ale ja osobne si to dovoliť moc nemôžem, som tiež obyčajný človek žijúci v unáhlenej a časovo vyčerpanej spoločnosti, asi vieš kam tým mierim. Weekendcast však určite bude naďalej plniť svoju hlavnú funkciu: voľným štýlom rekapitulovať uplynulý IT týždeň :)

 • Veľmi ďakujem za fantastický výborný špeciál! Tomáš, pozdravujem! :-) Moc ma tvoj hlas potešil a som moc rád že touto cestou viem ako sa máš. Drž sa!

 • Pingback: foto:ondratoral » Zajímavé podcasty()