depi.sk – svet očami Erika Gyepesa

Veľkonočný video zostrih – bodka za Veľkou nocou

Tak tohtoročná Veľká noc je už za nami a včera sa pre mnohých začal pracovný týždeň. Dnes už zazvonilo dokonca aj nám školákom. Väčšina z nás však ešte spomína na pondelok, rozprávame si navzájom svoje zážitky a sťažujeme sa kto sa ako prejedol alebo pribral. Ja mám pondelok ešte tiež čerstvo v pamäti a rád by som vám ten môj trochu priblížil pomocou krátkeho Veľkonočného zostrihu. Týmto zároveň dávam bodku za tohtoročnou Veľkou nocou.

„Klik sem“:http://www.youtube.com/watch?v=XI115wfqDMk – Veľkonočný video zostrih na YouTube.com. *Pôvodne som chcel video vložiť priamo sem, ale nakoniec som sa rozhodol, že lepší bude predsa len link, nechcem tu mať flash „bordel“ :)*

Prihlás sa na odber zaujímavých informácií e-mailom

* povinné polia
  • Babka je hotová herečká. Výborne, depi. Vaše sviatky sa mi páčili (vidíš, kam až tým blogovaním pustíš cudzích?). Boli tradičné, čo je v súlade s mojim názorom, bohužiaľ nie už moc preferovaným.

    (Už stonem ako nejaký dedko:)

  • **Tomas Ulej:** Hehe diky, rozmyslal som, ze nakoniec sem nic nedam, ale premohol som sa, som rad, ze sa Ti to pacilo, je tam zachytenych viac miest, babka, nasi kmotrovci, priatelkyne psy aj a na konci aj ona ako sa zapisuje do kroniky Drazovskeho kostolika, sesternice a ich skladanie Kinderka :) atd. Proste taky prierez celym mojim Velkonocnym pondelkom :)

    P.S. Inak hned ten prvy strih – to babka si normalne vyziadala vodu, ze ju nechce nikto s vodou poliat tak sa potom moj otec podujal :)

  • Hmm… skúšal som si to pozrieť v IE 7 beta 2, Opera 9 (najnovši build) Firefox… mam nahodený najnovsi flash modu, javu a najnovšie kodeky! A vôbec sa mi to neda prehrať!

  • Lol Scorpio tak neviem ale asi máš ten Windows riadne rozhaseny