depi.sk – svet očami Erika Gyepesa

Weekendcast 03 – oneskorene, ale predsa!

I keď je dnes už pondelok tretie pokračovanie Weekendcastu vychádza práve dnes. S “Braňom”:http://www.blogdon.net ho pravidelne nahrávame v sobotu, kedy je zároveň zverejnený aj na internete. Túto sobotu však mal Braňo isté povinnosti a v nedeľu naopak – som mal ja “iný program”:http://depi.sk/2006/04/03/jarna-prechadzka-a-objav-tohto-cuda-nebezpecne-neviditelne-ziarenie/:http://depi.sk/2006/04/03/jarna-prechadzka-a-objav-tohto-cuda-nebezpecne-neviditelne-ziarenie/.

Musím však vopred upozorniť, že dnešný Weekendcast sa bude niesť v uvoľnenejšej atmosfére. I keď je vydaný až dnes je to predsa len “1. aprílové vydanie” a pri nahrávaní sme dnes pri ňom zažili kopec srandy a breptov až to pekné nebolo. Tie najlepšie sa pokúsil Braňo vybrať a môžete si ich vypočuť v závere Weekendcastu.

Prihlás sa na odber zaujímavých informácií e-mailom

* povinné polia
 • http://www.slancik.net Michal Slančík

  1. Uvod (Pocuvate Weekendcast 3) je ovela hlasnejsi ako zbytok podcastu.
  2. Hudba v pozadi v tom rychlom prehlade prebija Vase hlasy (najma depiho), ledva Vam rozumiem
  3. Depi sa snazi zlepsit intonaciu a podobne, ale znie to umelo. Ale rozhodne je to lepsie ako minule. Len tak dalej, len bud sam sebou. Mozno by si mal skusit cvicenia pred zrkadlom, v Simsoch 2 to pomaha :) Ale mozno je to cele sposobene tym, ze teba pocut strasne ticho.
  4. Nie je to nejake kratke?

 • http://www.slancik.net Michal Slančík

  K tej 4ke pusta mi to len prve 4 minuty …

 • http://www.irisoft.sk/ Bystro

  :-) Diky, pobavil som sa :-)

 • http://blog.gluchman.sk XThom

  Great! :) Tie brepty su super, mohli by ste ich hodit aj nabuduce, ako take odlahcenie na zaver (a pritom by sa na to kazdy tesil ;))

 • http://www.slancik.net Michal Slančík

  Takže čo sa týka tej celkovej dĺžky podcastu, tak to bolo chyba u mňa. Na 6. pokus sa mi to podarilo vypočuť celé :) Ale predošlé body platia aj naďalej :) A dík, že ste ma vo svojom podcaste zmienili :)