depi.sk – svet očami Erika Gyepesa

KeepVid.com – pohodlné sťahovanie videa z internetu

Zaujímavou novinkou je nástroj KeepVid.com, ktorý umožňuje jednoduché a pohodlné sťahovanie videa zo známych video stránok ako napríklad: Google Video, YouTube, Break.com, ifilm, Putfile.com a ďaľších 35 webstránok.

Nástroj je to veľmi užitočný, pretože nie každá spomenutá stránka umožňuje priame stiahnutie videa. (česť výnimkám Video Google :) ) Vďaka KeepVid teraz nie je žiadny problém stiahnuť si ľubovoľné zábavné video či videoklip, ktorých je na výber celkom hodne.

Ako na to?

Použitie je veľmi jednoduché. Je popísané aj priamo na KeepVid.com pre každú konkrétnu video stránku. Všeobecne to funguje tak, že navštívite stránku s videom, skopírujete URL adresu vami vybraného videa a vložíte ju do vyhľadávacieho formulára na KeepVid.com. Treba, ale dávať pozor, aby ste boli na správnej záložke pre danú stránku.

Stiahnime si videoklip

Dajme tomu, že si chceme stiahnuť videoklip Pink – Stupid Girls z ifilm.com. Na stránke klikneme pravým tlačítkom myši na zelený button Watch a skopírujeme odkaz. Potom na KeepVid.com, klikneme na záložku IFILM, vložíme odkaz a klikneme na download (prípadne pravým tlačítkom na Uložiť ako… – záleží podľa toho odkiaľ sťahujeme, vždy je to popísané na KeepVid.com pre konkrétnu stránku) A video máme dole. Prajem príjemné sťahovanie videí :)

Prihlás sa na odber zaujímavých informácií e-mailom

* povinné polia