depi.sk – svet očami Erika Gyepesa

Hello world!

Týmito slovami začína väčšina programátorov, keď píše svoje prvé riadky kódu. I keď ja teraz nepíšem žiadny program, začínam týmito dvoma anglickými slovami práve preto, lebo píšem svoj úplne prvý príspevok na môj nový blog **depi.sk**.

Spomenul som – *nový blog depi.sk*, doména *depi.sk* však ani náhodou nie je na slovenskom internete nováčikom, mnohí moji známi, ale možno aj niektorí z vás si ešte pamätajú slogan: *“::depi portál – portál novej generácie“*. Presne tak sa začínala písať história tejto domény a môjho prvého „veľkého“ projektu – *depi portálu*. Odvtedy však Dunajom pretieklo množstvo vody a udialo sa aj množstvo udalostí, ktoré ovplyvnili existenciu tohto portálu.

Dnes sa vám však prihováram z úplne nového blogovacieho systému WordPress 2.0.2 a budem vám na tomto mieste prinášať (pre mňa) najzaujímavejšie informácie z oblasti internetu, programovania, linuxu a v neposlednom rade aj z môjho súčasného života.

Nechcem tu však publikovať príspevky, ktoré by boli len akousi kópiou informácií z iných popredných médií, ale informovať o niečom inom a inak – svojským štýlom.

Taktiež to nebude len klasický weblog ako stovky ďalších, ale pokúsim sa vám aj s mojím veľmi dobrým kamarátom, tiež blogerom, priniesť na slovenský internet niečo nové, čo bude novinkou a zároveň veľkou skúškou aj pre mňa, ale skúsime to. O čo ide vám zatiaľ neprezradím, pretože toto je jedným z prekvapení, ktoré chystám. Môžem vás však ubezpečiť, že sa to dozviete už v najbližších dňoch.

Toľko odo mňa na začiatok , verím, že sem občas zájdete a ochutnáte špeciality, ktoré pre vás napíšem.

Prihlás sa na odber zaujímavých informácií e-mailom

* povinné polia
  • pekne

  • Yosef Mentat

    Pekny blog

  • Tak to sa teda už teším ;)

  • pekny weblog, uz sa tesim :-) mohli by sa vsak niekde uverejnit aj povodne clanky z depi portalu ;-)

  • Takze…konecne som si nasiel cas ti sem napisat. Otvorene poviem ked sa uz dlho pozname ze graficke spracovanie ma prekvapilo…negativne. Co som videl pred casom ukazky buducnosti tak som sa nesmierne tesil ked toto bude final…ale akosi je to moc na teba zle :)

  • Dakujem vam vsetkym za vase komentare, ako za kladne tak aj za negativne.

  • Pingback: IT & Life Weblog má 1 rok! na depi.sk - IT & Life Weblog()